Gdzie i kiedy

Ostry Dyżur Literacki na Targach Książki

Ostry Dyżur Literacki jak co roku został wezwany na Targi Książki w Krakowie oraz Śląskie Targi Książki gdzie nie brakowało pacjentów, którzy potrzebowali literackiej recepty!

 

W Krakowie dodatkowo zorganizowaliśmy SOR Książkowy, gdzie leczyliśmy chore, stare i powypadkowe książki!

 

Zobaczcie Fotorelację!

 

 

Gdzie i kiedy – pozostałe:

 • Podkast Ostry Dyżur Literacki

  Podkast OSTRY DYŻUR LITERACKI to okazja, by dotrzeć do jeszcze większej ilości dzieci! Słuchaj podkastu, komentuj wybory ekspertów i zadawaj kolejne pytania! Napisz o czym chcielibyście usłyszeć, jakie tematy są dla Was ważne!

  więcej
 • Ostry Dyżur w Księgarniach niezależnych 2020

  więcej
 • Ostry Dyżur w bibliotekach 2019!

  W tym roku Ostry Dyżur Literacki odwiedzi 20 bibliotek rozsianych po całej Polsce. Od sierpnia do grudnia eksperci literatury dla dzieci przemierzą wiele kilometrów w poszukiwaniu dzieci uczulonych na czytanie. Polecą nowości, przypomną o klasyce i zaaplikują suplementy. Wszystkie dzieci otrzymają recepty na książki oraz pigułki mądrości!

  więcej
 • Ostry Dyżur w księgarniach niezależnych!

  Mamy hot-newsa! W tym roku Ostry Dyżur Literacki odwiedzi 20 księgarni niezależnych rozsianych po całej Polsce. Od czerwca do grudnia eksperci literatury dla dzieci przemierzą wiele kilometrów w poszukiwaniu dzieci uczulonych na czytanie. Polecą nowości, przypomną o klasyce i zaaplikują suplementy. Wszystkie dzieci otrzymają recepty na książki oraz pigułki mądrości!

  więcej
 • Ostry Dyżur w bibliotekach 2018!

  Tej jesieni Ostry Dyżur Literacki odwiedzi 30 bibliotek rozsianych po całej Polsce. Od września do grudnia eksperci literatury dla dzieci przemierzą wiele kilometrów w poszukiwaniu dzieci uczulonych na czytanie. Polecą nowości, przypomną o klasyce i zaaplikują suplementy. Wszystkie dzieci otrzymają recepty na książki oraz pigułki mądrości!

  więcej
 • Już wkrótce w Biedronce odbierzesz receptę na książki

  Biedronka rozpoczyna kolejny projekt, który ma na celu promowanie czytelnictwa. Już 14 i 15 września br. w kilkunastu miastach Polski odbędzie się 50 eventów w ramach akcji "Ostry Dyżur Literacki".

  więcej
 • De Revolutionibus Books & Cafe
  - Niedziela, 17.07.2016
  - Sobota, 18.06.2016

  De Revolutionibus to jedno z niewielu miejsc w galaktyce, gdzie dobra książka spotyka się z dobrą kawą. Młodsi czytelnicy znajdą tu duży dział z wyselekcjonowaną literaturą dziecięcą i młodzieżową, także w języku angielskim.

  więcej
 • Księgarnia Pod Globusem
  - Sobota, 9.07.2016
  - Sobota, 25.06.2016

  Księgarnia Pod Globusem to nowoczesne przestronne i jasne wnętrze wypełnione od podłogi po sufit książkami. Mamy szeroki asortyment tytułów dla dzieci, dobrą literaturę i piękne albumy...

  więcej
 • Bona - Księgarnia & kawiarnia
  - Niedziela, 26.06.2016

  W pięknym wnętrzu zabytkowej kamienicy, przy ulicy Kanoniczej, w sercu Krakowa, można odbyć spotkanie z dobrą książką, aromatyczną kawą i egzotyczną herbatą. Księgarnia połączona z kawiarnią to miejsce idealne dla miłośników dobrej lektury przy aromacie mocnej, czarnej kawy.

  więcej
 • Księgarnia Pod Szesnastką,
  vis-à-vis baru mlecznego
  - Sobota, 02.07.2016

  W jej ofercie można znaleźć wspaniały wybór książek dla najmłodszych bibliofilów, ale i dorośli miłośnicy słowa pisanego znajdą tu ciekawe propozycje dla siebie.

  więcej
Napisz co mylisz o akcji:
© Fundacja Czas Dzieci 2020