Gdzie i kiedy

Księgarnia Pod Szesnastką,
vis-à-vis baru mlecznego
- Sobota, 02.07.2016

godz. 11:00 - 14:00

al. Daszyńskiego 16, Kraków

 

W maju na księgarskiej mapie Krakowa pojawiło się nowe miejsce. Na Al. Daszyńskiego 16, w miejscu dawnej Głównej Księgarni Szkolnej, otworzyła się młodsza siostra świetnie wszystkim znanej Księgarni Pod Globusem – „Księgarnia Pod Szesnastką, vis-à-vis baru mlecznego”.

 

 

W jej ofercie można znaleźć wspaniały wybór książek dla najmłodszych bibliofilów, ale i dorośli miłośnicy słowa pisanego znajdą tu ciekawe propozycje dla siebie.

 

Poniżej znajdziesz FotoRelację!

 

Gdzie i kiedy – pozostałe:

 • Ostry Dyżur w księgarniach niezależnych!

  Mamy hot-newsa! W tym roku Ostry Dyżur Literacki odwiedzi 20 księgarni niezależnych rozsianych po całej Polsce. Od czerwca do grudnia eksperci literatury dla dzieci przemierzą wiele kilometrów w poszukiwaniu dzieci uczulonych na czytanie. Polecą nowości, przypomną o klasyce i zaaplikują suplementy. Wszystkie dzieci otrzymają recepty na książki oraz pigułki mądrości!

  więcej
 • Ostry Dyżur w bibliotekach!

  Tej jesieni Ostry Dyżur Literacki odwiedzi 30 bibliotek rozsianych po całej Polsce. Od września do grudnia eksperci literatury dla dzieci przemierzą wiele kilometrów w poszukiwaniu dzieci uczulonych na czytanie. Polecą nowości, przypomną o klasyce i zaaplikują suplementy. Wszystkie dzieci otrzymają recepty na książki oraz pigułki mądrości!

  więcej
 • Już wkrótce w Biedronce odbierzesz receptę na książki

  Biedronka rozpoczyna kolejny projekt, który ma na celu promowanie czytelnictwa. Już 14 i 15 września br. w kilkunastu miastach Polski odbędzie się 50 eventów w ramach akcji "Ostry Dyżur Literacki".

  więcej
 • Ostry Dyżur Literacki na Targach Książki

  Jesień 2017 - Ostry dyżur na 21. Targach Książki w Krakowie oraz Śląskich Targach Książki!

  więcej
 • De Revolutionibus Books & Cafe
  - Niedziela, 17.07.2016
  - Sobota, 18.06.2016

  De Revolutionibus to jedno z niewielu miejsc w galaktyce, gdzie dobra książka spotyka się z dobrą kawą. Młodsi czytelnicy znajdą tu duży dział z wyselekcjonowaną literaturą dziecięcą i młodzieżową, także w języku angielskim.

  więcej
 • Księgarnia Pod Globusem
  - Sobota, 9.07.2016
  - Sobota, 25.06.2016

  Księgarnia Pod Globusem to nowoczesne przestronne i jasne wnętrze wypełnione od podłogi po sufit książkami. Mamy szeroki asortyment tytułów dla dzieci, dobrą literaturę i piękne albumy...

  więcej
 • Bona - Księgarnia & kawiarnia
  - Niedziela, 26.06.2016

  W pięknym wnętrzu zabytkowej kamienicy, przy ulicy Kanoniczej, w sercu Krakowa, można odbyć spotkanie z dobrą książką, aromatyczną kawą i egzotyczną herbatą. Księgarnia połączona z kawiarnią to miejsce idealne dla miłośników dobrej lektury przy aromacie mocnej, czarnej kawy.

  więcej
Napisz co mylisz o akcji:
© Fundacja Czas Dzieci 2019