Gdzie i kiedy

Księgarnia Pod Globusem
- Sobota, 9.07.2016
- Sobota, 25.06.2016

godz. 11:00 - 14:00

ul. Długa 1, Kraków

 

Nie przesadzimy pisząc, że metalowy globus wieńczący wieżę zegarową na ulicy Długiej 1, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli Krakowa. I dalej – gdyby spytać nawet najstarszych mieszkańców miasta z czym kojarzy się im globus z rogu ulicy Długiej i Basztowej, odparliby bez namysłu: z księgarnią. Skojarzenie tego unikatowego miejsca z wyjątkową księgarnią utwierdza się z każdym rokiem.

 

 

Księgarnia Pod Globusem to nowoczesne przestronne i jasne wnętrze wypełnione od podłogi po sufit książkami. Mamy szeroki asortyment tytułów dla dzieci, dobrą literaturę i piękne albumy. Dostarczamy też książki na specjalne zamówienie – dokonane w naszej księgarni lub on line.

 

 

Wiemy, co mamy na półkach i chętnie się tą wiedzą dzielimy, doradzając i – odradzając. Można do nas przyjść, usiąść na czerwonej kanapie i poczytać. Albo wziąć udział w warsztatach dla dzieci, na których powstają dzieła sztuki. Lub posłuchać, jak czytamy bajki razem z dziennikarzami RMF Classic. Lub włączyć się do dyskusji o  węgierskich politykach, modzie i podróżach na Syberię.

 

Zobacz więcej: http://liberglob.pl/

 

Poniżej znajdziesz FotoRelację!

 

Gdzie i kiedy – pozostałe:

Napisz co mylisz o akcji:
© Fundacja Czas Dzieci 2021